Την Παρασκευή 21/12/2018, τελευταία ημέρα μαθημάτων πριν από τις διακοπές των Χριστουγέννων, το πρόγραμμα περιλαμβάνει προαιρετικό εκκλησιασμό και στη συνέχεια εορτή και διαμορφώνεται ως εξής:

08:15 Προσέλευση μαθητών/τριων στις τάξεις και μετάβαση με τη συνοδεία καθηγητών τους στην εκκλησία της Ζωοδόχου Πηγής για εκκλησιασμό (όσοι δεν επιθυμούν να εκκλησιαστούν θα το δηλώσουν από την Πέμπτη 20/12/2018, ώστε να καταρτισθεί πρόγραμμα μαθημάτων για τα συγκεκριμένα παιδιά τις δύο πρώτες ώρες) Undressed Phantom World.

10:30 Επιστροφή στο σχολείο και πραγματοποίηση εορταστικής εκδήλωσης στο αμφιθέατρο του σχολείου 파리 애마 다운로드. Διάρκεια εορτής περί τη μία ώρα.

Ο Σύλλογος των εκπαιδευτικών και ο Διευθυντής του Σχολείου ευχόμαστε καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένες στιγμές στα παιδιά και τις οικογένειες όλων Download the book simulator!