Για μια ακόμα χρονιά νιώθουμε υπερηφάνια και χαρά για τις μεγάλες επιτυχίες των μαθητριών και μαθητών του σχολείου μας στις ανώτατες σχολές 파타퐁 다운로드!

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά μας που είδαν να ανταμείβονται για τους κόπους τους ytn video! Με χαρά διαπιστώσαμε ότι σε ποσοστό 78,66% – στων θετικών σπουδών, μάλιστα, έφτασε το 86,21%, οι μαθήτριες και μαθητές μας πέτυχαν την εισαγωγή τους στα ΑΕΙ και μάλιστα σε σχολές υψηλής ζήτησης 청춘시대2 9회 다운로드!

Ανάμεσα σε αυτές, Ιατρική Αθήνας, Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Θεσσαλονίκης, Χημείας Αθήνας, Βιολογίας Αθήνας, Ιστορίας-Αρχαιολογίας Αθήνας, Μαθηματικό Αθήνας, Βιολογίας Πάτρας, σε οικονομικές σχολές του Οικονομικού Πανεπιστημίου και του Πανεπιστημίου Πειραιά, και στην Σχολή Αξιωματικών Σωμάτων της Ευελπίδων στην οποία ο μαθητής μας εισήχθη πρώτος ifile!

Ευχόμαστε ολόψυχα πάντα επιτυχίες στη ζωή τους και πάντα πρωτιές!